Trendz wersja mobilna

Polecamy: Macintosh Classic LEGO


Trendz >> Gwiazdy

Tatuś Lindsay Lohan mówi !

Data: 01.06.2007 r.

Lindsay znów ma kłopoty

Ojciec naszej ulubionej celebrity Lindsay Lohan zaczyna mówić. Twierdzi że życie jego córki wypełniają uzależnienia Takie przyjemności jak alkohol czy oxycontin (wiecie co to jest ?) wypełniają każdy dzień gwiazdki.
Zatroskany papa mówi: ?Rozmawiałem z ludźmi, którzy leczą moją córkę. Zależało mi na tym żeby miała odpowiednią opiekę. Jestem naprawdę szczęśliwy, że wszystko przebiega ok. Lindsay zmniejszyła dawkę leków przecibólowych. To naprawdę dobry znak?.
Lindsay w tym tygodniu miała rozpoczynać zdjęcia do komedii ?Poor Things?. Aktorka ma wystąpić u boku Shirley MacLaine, która występuje również w roli producenta filmu.

Shirley powiedziała, że nadal chce, aby Lindsay Lohan grała w filmie. To kwestia dobrania grafiku, który łączy zdjęcia do filmu z wizytami w klinice. Lindsay nie daje spać organom ścigania. Prokuratura próbuje dowiedzieć się, czy podczas wypadku aktorki, o którym pisaliśmy wcześniej na trendz.pl, celebrity miała serwownay alkohol po dozwolonych godzinach. W Kalifornii cały czas obowiązuje prawo zabraniające sprzedaży alkoholu w klubach alkoholu po drugiej w nocy. Włascicel lokalu, w którym bawiła sie aktorka twierdzi, że Lindsay była na kolacji i czekała jedynie na swoich znajomych, aż skończą pić.
Klinika rehabilitacyjna, wypadek samochodowy, narkotyki, chłopak który preferuje orgie z prostytutkami...Lindsay trendz.pl ogłasza akcję ratunkową- sama sobie nie jesteś w stanie pomóc... Ale nie martw się, egzystujesz w brodziku intelektualnym i emocjonalnym. Teraz może być już tylko lepiej.